What's new

Camera self-timer

sonja

New Member
Joined
May 20, 2014
Messages
4
Reaction score
0
please advice how to download iCloud control panel - it is probably necessary to control the storage and backup iPhone 5s. I WI for XP and I found just the WI 7 to 8 Or ask how to please back up your phone data.
Still can not figure out how to turn on the camera self-timer.



prosĂ­m o radu jak stáhnou kontrolnĂ­ panel iCloud - je zřejmě potřebnĂ˝ pro ovládánĂ­ Ăşložiště a zálohy telefonu iPhone 5s. Mám WI pro XP a našla jsem jenom pro WI 7-8 . Nebo poraďte prosĂ­m jak zálohovat data telefonu.
Ještě nemůžu přijĂ­t na to jak ve foťĂˇku zapnout samospoušť.
 
please advice how to download iCloud control panel - it is probably necessary to control the storage and backup iPhone 5s. I WI for XP and I found just the WI 7 to 8 Or ask how to please back up your phone data.
Still can not figure out how to turn on the camera self-timer.



prosĂ­m o radu jak stáhnou kontrolnĂ­ panel iCloud - je zřejmě potřebnĂ˝ pro ovládánĂ­ Ăşložiště a zálohy telefonu iPhone 5s. Mám WI pro XP a našla jsem jenom pro WI 7-8 . Nebo poraďte prosĂ­m jak zálohovat data telefonu.
Ještě nemůžu přijĂ­t na to jak ve foťĂˇku zapnout samospoušť.

The iCloud control panel is only available for Windows 7 or newer. If you have Windows Vista or older then you won't find one, at least not from Apple.

As for the camera self-timer the default camera app doesn't support that feature. There are other camera apps available that do like camera+ for example.


Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Top